Концентрирано пире од тропско овошје Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Концентрирано пире од тропско овошје Mixer 1л.

100% концентрирано пире од тропско овошје. Содржи ананас, манго, пешн фрут и папаја. Егзотично пире кое одлично ќе одговара со Вашиот коктел.
Портокалова
Егзотичен вкус на тропско овошје

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, концентрат од сок од ананас (21,5%), концентрат од сок од манго (19%), концентрат од сок од маракуја (пешн фруит) (19%)
Закиселувачи: лимонска киселина
Аароми и агенси за згуснување: пектин, ксантан гума
Антиоксиданс: аскорбинска киселина
Конзерванс: потасиум сорбат

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка