Концентрирано пире од мандарини Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Концентрирано пире од мандарини Mixer 1л.

Посакувате секогаш кога ќе го отворите шишето со Mixer пирето од мандарина да ве опива егзотична арома на мандарина? Тогаш ова пире е се што Ви е потребно за да донесете свежина во Вашиот коктел.
Портокалова
Летен и егзотичен вкус на мандарина

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, концентрат од сок од мандарина (40%), пире од јаболко, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, конзерванс: потасиум сорбат

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка