Сируп Pinacolada Mixer 1л.

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сируп Pinacolada Mixer 1л.

Со свежи и целосно зрели ананаси и кокоси увезени од Латинска Америка направен е совршен сируп со големо количество на овошје за лесно подготвување на коктелот Pinacolada.Прилично добриот состав на овој сируп прави да уживате максимално во коктелот со многу лесна подготовка. Се што треба да додадете е златен рум.
Бела боја со нијанса на светло жолта
Aнанас, кокос и млеко

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Концентрат од сок од ананас и пулпа (44%), шеќер, дехидриран кокос и рендан кокос (11,5%), засилувач: ксантан гума, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка