Узо Ouzo 12® 0,70л со подарок 3 чаши

520 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Узо Ouzo 12® 0,70л со подарок 3 чаши

Секое шише Ouzo 12® е со извонредна арома на традиција која ја преставува душата на Грција. Сега за вас подарок 3 оригинални Узо чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка