Водка Grey Goose 0,70л со подарок

2,490 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Водка Grey Goose 0,70л со подарок

Препушти се на страствениот француски вкус и уживај во својот сет од Grey Goose вотка и 2 кристални чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка