Вотка Eristoff Black 0,70л со две шот чаши

590 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вотка Eristoff Black 0,70л со две шот чаши

За загарантирано најдобрата забава во твојот живот одбери го овој сет од Eristoff Black вотка со четири пластични чаши за шотови.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка