Вотка Grey Goose 0,70л и Ликер St.Germain 0,70л со подарок

4,700 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вотка Grey Goose 0,70л и Ликер St.Germain 0,70л со подарок

Соединување на некои од најдобрите производи на пазарот. Комплетот за коктел Le Grand Fizz е совршен подарок за секој обожавател на коктели. Елегантен спој на Вотка Grey Goose, Ликер St.Germain, сода вода и зелен лимон за освежувачки коктел за сите летни собири кој ќе ве однесе до Француската Ривиера.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вотка Grey Goose 0,70л
Ликер St.Germain 0,70л
2 чаши Grey Goose оригинал
торба за плажа Grey Goose оригинал
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка