Ликер Campari 1л со подарок Campari торба за рамо и нотес

1,100 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Campari 1л со подарок Campari торба за рамо и нотес

Кампари е популарен горчлив италијански аперитив. Брилијантно црвениот аперитив е направен од комерцијален спој на билки и зачини. Има многу силен горчлив вкус нагласен со портокал. Кампари го уживаат низ целиот свет и е иконска состојка за пиење пред вечера за коктели како Негрони и Американо.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка