Кафе Must Cappuccino (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Cappuccino (x10)

Пенлив и конзистентен вкус. Совршен бленд од врвни состојки за вкусна шолја капучино. Подготовката на уметничко капучино никогаш не е полесно.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Чоколадо и Бадем
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Бразил / Колумбија
Обезмастено млеко во прав (42%), гликозен сируп, инстант кафе 15%, не хидрирани растителни масти (кокос ) , какао, стабилизатор (натриум фосфат)
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка