Чај Must Шумско овошје (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Чај Must Шумско овошје (x10)

Вкусна и богата мешавина на слатки јаболка, капини, малини и црни бобинки. Може да уживате во вкусен чај полн со арома и вкусови во текот на целиот ден.
Големина на шоља:

110ml
Шумско овошје
Шумско овошје
10 х 2 г.
Nespresso® compatible

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

/
хубискус, масло од јаболко, благи ливчиња од капина, закиселувачи: лимонска киселина, концентриран сок од јагода, концентриран сок од црна рибизла, рибизла, вкусови ( јагода, капина, црна рибизла, крем, јогурт)
10 х 2 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка