13 ПиреКонцентрирано пире од ананас Mixer 1л.

Само свежи и комплетно зрели ананаси се користени за да се произведе Mixer пирето од ананас...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од банана Mixer 1л.

Внимателно избрани банани од Еквадор, со полн вкус и арома преточени во Mixer концентрирано пире...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од кокос Mixer 1л

Подготвено со свежо кокосово млеко директно од кокосовиот орев...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од праска Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од праска е создадено со свежи и доволно благи праски со потекло од Италија...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од шумско овошје Mixer 1л.

За да се произведе 1 л. концентрирано пире од шумско овошје се користи 1,320 гр...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од манго Mixer 1л.

Без никакви бои и засилувачи на вкус Mixer пирето од манго е произведено од манго овошје одгледано во Индија...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од пешн фрут Mixer 1л.

Посакувате егзотичен вкус на Вашиот коктел? Овошното пире на Mixer е она што Ви е потребно...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од цреша Mixer 1л.

Со внимателна селекција на највкусните и ароматични цреши од Италија е создадено Mixer пирето...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концетрирано пире од лубеница Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од лубеница е подготвено преку тотална екстракција на сокот од лубеница...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка