31 КОКТЕЛ ПРОИЗВОДИКонцентрирано пире од ананас Mixer 1л.

Само свежи и комплетно зрели ананаси се користени за да се произведе Mixer пирето од ананас...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од јагода Mixer 1л.

Концентрирано пире од внимателно избрани јагоди кои совршено се зрели пред да подлежат на понатамошна обработка...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концетрирано пире од лубеница Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од лубеница е подготвено преку тотална екстракција на сокот од лубеница...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од цреша Mixer 1л.

Со внимателна селекција на највкусните и ароматични цреши од Италија е создадено Mixer пирето...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од пешн фрут Mixer 1л.

Посакувате егзотичен вкус на Вашиот коктел? Овошното пире на Mixer е она што Ви е потребно...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од манго Mixer 1л.

Без никакви бои и засилувачи на вкус Mixer пирето од манго е произведено од манго овошје одгледано во Индија...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од шумско овошје Mixer 1л.

За да се произведе 1 л. концентрирано пире од шумско овошје се користи 1,320 гр...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од диња Mixer 1л.

Сакате да уживате во вкусот на летото во текот на целата година? Mixer пирето од диња претставува 100% овошно пире од диња...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од зелено јаболко Mixer 1л.

Во моментот на нивната совршена зрелост, зелените јаболки се берени од полињата во Италија и претворени во ова неодоливо Mixer пире...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од киви Mixer 1л.

Подготвено од киви кои се одгледувани во Италија, ова Mixer пире претставува вистинско освежување за Вашиот коктел...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од праска Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од праска е создадено со свежи и доволно благи праски со потекло од Италија...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од кокос Mixer 1л

Подготвено со свежо кокосово млеко директно од кокосовиот орев...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од банана Mixer 1л.

Внимателно избрани банани од Еквадор, со полн вкус и арома преточени во Mixer концентрирано пире...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од лешник Mixer 1л

Богат вкус на лешник и карамелизиран шеќер...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од карамелизиран лешник Mixer 1л.

Mixer сирупот од карамелизиран лешник е сируп кој изобилува со вкусови на карамела, јаткасти плодови ( лешник)...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп Mojito Mint Hierba Buena 0,75л

Природни ароми на нане и зелен лимон екстрахирани во нов Mixer производ во линијата на Mixer Mojito...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од карамел Mixer 1л

Независно од тоа дали ќе го користите за коктели, смуди или пак за десери, сирупот на Mixer е полн погодок за што и да се одлучите...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од ванила Mixer 1л

Инфузиран сируп со природна ванила одгледувана на Мадагаскар...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Јаворов сируп Mixer 1л

Mixer Јаворовиот сируп содржи органски сируп од Канада...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од краставица Mixer 0,75л.

Овој сируп од асортиманот на Mixer е подготвено со природни ароми на краставица...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од Сино Куракао Mixer 0,75л

Сакате Вашиот пијалок да изгледа посебно и да ги фасцинира гостите? Mixer ликерот од сино курукао е...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од бозел Mixer 0,75л.

Сируп полн со вкус и мирис на бозел...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од ѓумбир Mixer 0,75л

Силен вкус на ѓумбир, одличен за подготовка на најдобрите коктели...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
London Essence Розев Грејпфрут сода 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019...
74ден 70 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
London essence Бела праска и Јасмин сода 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019...
74ден 70 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 19
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
London Essence тоник со Грејпфрут и Ружмарин 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019...
74ден 70 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
London Essence Ginger Beer 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019...
74ден 70 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Тоник Britvic Indian tonic water 850мл ПЕТ

Број 1 класичен тоник во Британија...
55ден 52 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Тоник Britvic Indian tonic water Slimline 850мл ПЕТ

Број 1 класичен тоник во Британија...
55ден 51 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Тоник Britvic Indian tonic water 200мл стакло

Број 1 класичен тоник во Британија...
50ден 46 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Britvic Bitter Lemon 200мл стакло

Не е тајна дека Britvic прави миксери со одлични вкусови, од состојки со одличен квалитет...
50ден 46 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 12
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка