Луто-зачинета Mocha


Потребни состојки:
-10 мл. луто зачинет сируп Mixer
-30 мл. сируп Mint Hierba Buena Mixer
-1 доза кафе Musetti Mio Espresso
-пена од топло млеко ¼ од шолјата

Додадете ги состојките во шолјата, потоа додадете го кафето и добро промешајте. Истурете ја пената од топло млеко во ¼ од шолјата, на крајот декорирајте со пена од млеко.


Додади производ
260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка