St.Tropez Grey Goose Citron


Потребни состојкиЧ
- 60 мл Grey Goose Le'Citron
- свежа лимонада
- шеќер
- мраз

Наполнете чаша со мраз до врвот
Истурете ја Grey Goose le'Citron вотката во чашата
Дополнете ја чашата со лимонада и украсете со парче лимон


Додади производ
2,510 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка