Martini Bianco Tonic


Потребни состојки:
- 60 мл. Martini Bianco вермут
- 60 мл. Тоник
- мраз
- зелен лимон за декорација

Во балон чаша ставете го мразот и во неа додајте го Martini Bianco вермутот и тоникот.

Промешајте внимателно за да не ги изгубите меурчињата.


Додади производ
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
70ден 60 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 11


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка