Вермут Martini Bianco 0,06л

70 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 9
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Bianco 0,06л

Кралица на вермутот. Позната во минатото како Bianchissimo- најбелата. Вкусовите на луѓето ги препознаа нежните ноти на ванила. Со повеќе награди почнувајќи од 1910 година, убавата дама на Песионе, стана име со највисок почит. Спаковано во мини издание за индивидуално сервирање
chartarrow

1

50

100

15%
Бела
Цитрусна арома и свеж ловоров лист
Ванила, тревки и вкус на печени јаболка
Благ финиш на јаболка и нота на цимет
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 9
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Вино,алкохол, шеќер, природни ботанички екстракти, природни ароми, Содржи сулфити.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка