Aperol Spritz


Потребни состојки:
- 60 мл. просеко Cinzano
- 40 мл. ликер Aperol
- 20 мл. минерална вода
- мраз
- портокал за декорација

Во чаша ставете го мразот. Додајте го просекото, ликерот Aperol и минералната вода.

Промешајте и сервирајте со резанки портокал.


Додади производ
840 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
910 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка