Gingerbread Latte


Потребни состојки:
-20 мл. сируп Gingerbread Mixer
-1 доза кафе Pellini Absolute
-пена од топло млеко ¼ од шолјата

Додадете ги состојките во шолјата и добро промешајте. Потоа додадете го кафето и истурете пена од топло млеко во ¼ од шолјата, на крајот декорирајте со шлаг пена


Додади производ
240 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка