Сируп Gingerbread Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Gingerbread Mixer 1л

Мешавина од ароми на цимет и медени колачиња за комплетно уживање во празничната сезона. Дополнителниот шмек на мускатно оревче и каранфилче го претставува овој сируп како најверен пријател на Вашето топло чоколадо, кафе или пак зимски коктел.
Светло кафена боја
Цимет, каранфилче, мускатно оревче и медени колачиња

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка