6 БЕВАНДА ПОНУДИсет за плажа Aperol 1l x3, Zonin prosecco x 9, = стол за плажа Аперол

Оваа година опуштено на плажа...
8,100 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
сет домашен бар Aperol 1lx3, Zonin Prosecco x 9, Aperol гума за шанк, метален ајнцер, кибла за мраз

фантастична понуда за вашиот домашен бар...
8,100 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин The Botanist со 4 чаши 0.7l

Луксузниот The Botanist Islay Dry Gin се прави во дестилеријата Бруихладич во Шкотска. Интересен факт...
2,200 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин Citadelle original со две оригинални чаши

Цитадел е единствениот џин во светот кој има патентиран процес на прогресивна инфузија..
1,450ден 1,350 ден
Важи до: 31.07.2024
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сет Aperol 1l, Zonin Gran Cuve со 2 чаши

Идеална комбинација на Zonin gran Cuve и Aperol со подарок 2 чаши
1,370 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сет узо Митилини 2Л со Узо 12 0,2Л + 4 узо чаши

Прекрасното узо Митилини е дестилирано на островот Лезбос, и е 100% дестилат...
1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка