Сет узо Митилини 2Л со Узо 12 0,2Л + 4 узо чаши

1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сет узо Митилини 2Л со Узо 12 0,2Л + 4 узо чаши

Прекрасното узо Митилини е дестилирано на островот Лезбос, и е 100% дестилат. Со својот мазен вкус нема да ве остави рамнодушни. Сега достапен и во комбинација со узо 12 и 4 чаши подарок

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Узо Митилини 2Л, узо 12 0.2Л, 4 узо чаши

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка