9 МиксологијаСируп Mojito Mint Hierba Buena 0,75л

Природни ароми на нане и зелен лимон екстрахирани во нов Mixer производ во линијата на Mixer Mojito...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од ванила Mixer 1л

Инфузиран сируп со природна ванила одгледувана на Мадагаскар...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Јаворов сируп Mixer 1л

Mixer Јаворовиот сируп содржи органски сируп од Канада...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од карамел Mixer 1л

Независно од тоа дали ќе го користите за коктели, смуди или пак за десери, сирупот на Mixer е полн погодок за што и да се одлучите...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од лешник Mixer 1л

Богат вкус на лешник и карамелизиран шеќер...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од ѓумбир Mixer 0,75л

Силен вкус на ѓумбир, одличен за подготовка на најдобрите коктели...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од бозел Mixer 0,75л.

Сируп полн со вкус и мирис на бозел...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од краставица Mixer 0,75л.

Овој сируп од асортиманот на Mixer е подготвено со природни ароми на краставица...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од Сино Куракао Mixer 0,75л

Сакате Вашиот пијалок да изгледа посебно и да ги фасцинира гостите? Mixer ликерот од сино курукао е...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка