35 КОКТЕЛ ПРОИЗВОДИКонцентрирано пире од ананас Mixer 1л.

Само свежи и комплетно зрели ананаси се користени за да се произведе Mixer пирето од ананас...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од капина Mixer 1л.

Додадете шмек на капина во Вашите коктели...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од Yuzu цитрусно овошје Mixer 1л.

Вкусете го ова концентрирано пире од Yuzu агрумите кои се вистинска реткост...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концетрирано пире од лубеница Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од лубеница е подготвено преку тотална екстракција на сокот од лубеница...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од цреша Mixer 1л.

Со внимателна селекција на највкусните и ароматични цреши од Италија е создадено Mixer пирето...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од пешн фрут Mixer 1л.

Посакувате егзотичен вкус на Вашиот коктел? Овошното пире на Mixer е она што Ви е потребно...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од шумско овошје Mixer 1л.

За да се произведе 1 л. концентрирано пире од шумско овошје се користи 1,320 гр...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од малина Mixer 1л

Без никакви бои и засилувачи на вкус Mixer пирето од малини претставува вистинско освежување на Вашиот коктел...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од брусница Mixer 1л.

Шише полно со егзотичен вкус. Брусницата потекнува од Северна Америка од каде што и најмногу е актуелна...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од папаја Mixer 1л.

Без никаков процес на пастеризација, Mixer концетрираното пире од папаја на Вашиот пијалок му дава комплетна тропска свежина за максимално уживање...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Концентрирано пире од праска Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од праска е создадено со свежи и доволно благи праски со потекло од Италија...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од кокос Mixer 1л

Подготвено со свежо кокосово млеко директно од кокосовиот орев...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Концентрирано пире од банана Mixer 1л.

Внимателно избрани банани од Еквадор, со полн вкус и арома преточени во Mixer концентрирано пире...
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп од цимет Mixer 1л

Зачинет со најдобриот цимет од Шри Ланка, Mixer сирупот претставува одличен сојузник на ладни и топли напитоци...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп Gingerbread Mixer 1л

Мешавина од ароми на цимет и медени колачиња за комплетно уживање во празничната сезона...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од лешник Mixer 1л

Богат вкус на лешник и карамелизиран шеќер...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Јаворов сируп Mixer 1л

Mixer Јаворовиот сируп содржи органски сируп од Канада...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп од ванила Mixer 1л

Инфузиран сируп со природна ванила одгледувана на Мадагаскар...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп Амарето Mixer 0,75л

Mixer Амарето сирупот е направен со природни вкусови за да се пстигне автентичниот вкус на Италијаснките традиционални колачиња...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп Mojito Mint Hierba Buena 0,75л

Природни ароми на нане и зелен лимон екстрахирани во нов Mixer производ во линијата на Mixer Mojito...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп Chocolate Cookie Mixer 1л.

Арома, мирис и вкус на топло испечени колачиња со чоколадни парчиња...
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од Сино Куракао Mixer 0,75л

Сакате Вашиот пијалок да изгледа посебно и да ги фасцинира гостите? Mixer ликерот од сино курукао е...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп од краставица Mixer 0,75л.

Овој сируп од асортиманот на Mixer е подготвено со природни ароми на краставица...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп од јагода Mixer 1л.

Несомнено јагодата е првиот синоним за летниот период...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од бозел Mixer 0,75л.

Сируп полн со вкус и мирис на бозел...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Сируп Бадем Mixer 0,75л.

Доколку сакате Вашите коктели и смуди рецепти да бидат на едно повисоко ниво со вкус на бадем...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од калинка Mixer 0,75л.

Сируп од калинка во кој е содржан вистински сок од калинка...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Сируп од ѓумбир Mixer 0,75л

Силен вкус на ѓумбир, одличен за подготовка на најдобрите коктели...
485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка