Концентрирано пире од маракуја Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Концентрирано пире од маракуја Mixer 1л.

Ова тропско овошје е трансформирано во одличен производ Mixer концентрирано пире, идеално за Вашите коктели, безалкохолни пијалоци, смуди напитоци и милкшејк напитоци.
Портокалова
Тропски вкус на маракуја

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Сок од маракуја и концентрат од пире од маракуја (54%), шеќер, пире од јаболко, сок од портокал и концентрат од пулпа од портокал
Закиселувачи: лимонска киселина
Ароми и агенси за згуснување: пектин, ксантан гума
Антиоксиданс: аскорбинска киселина
Конзерванс: потасиум сорбат

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка