London Essence Ginger Beer 200мл стакло

74ден 70 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

London Essence Ginger Beer 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019. Без конзерванси, без вештачки бои, без вештачки вкусови, засладен со овошен шеќер. Прекрасниот, освежителен и зачинет вкус на на ѓумбир ќе ве воодушеви и згрее. Одличен во класични коктели со виски, миксови, но и без додатоци

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Голема Британија

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка