Концентрирано пире од зелен лимон Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од зелен лимон Mixer 1л.

Произведено со Бразилски лимети и малку шеќер, ова Mixer пире претставува совршена состојка за Вашиот коктел. Препорачаната доза за раствор на ова пире е 1:9
Светло зелена
Лимета - зелен лимон

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од сок од зелен лимон (53,7%), шеќер
Закиселувачи: лимонска киселина
Ароми и антиоксиданс: аскорбинска киселина
Конзерванс: потасиум сорбат

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка