Концентрирано пире од манго Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од манго Mixer 1л.

Без никакви бои и засилувачи на вкус Mixer пирето од манго е произведено од манго овошје одгледано во Индија. Доказ за тоа е одличната конзистенција и пулпите кои се содржани во пирето. Совршено е за десерти и коктели.
Жолта
Сочен егзотичен вкус на манго

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од пире од манго (63%), шеќер, закиселувачи: јаболкова киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка