Концентрирано пире од цреша Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од цреша Mixer 1л.

Со внимателна селекција на највкусните и ароматични цреши од Италија е создадено Mixer пирето. Овој производ Ви овозможува да го задржите вкусот на црешата во текот на целата година. Одличен е за подготовка на слатки десерти, коктели и смуди рецепти.
Црвена
Егзотичен вкус на цреша

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од сок од цреша (45,6%), шеќер, пире од јаболко (20%), закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, конзерванс: потасиум сорбат, антиоксиданс: аскорбинска киселина, боја за храна: Е129, Е150д.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка