Концентрирано пире од црвена питаја Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Концентрирано пире од црвена питаја Mixer 1л.

Интересен и незаменлив вкус спакуван во Mixer пирето. Црвена питаја е овошје со потекло од Азија со егзотичен вкус. Преточено во пире претставува одличен начин за тоа како да бидете различни во подготовката на коктели. Вкусот и пулпата наликуват на киви, но сепак црвената питаја е посебно овошје кое го прави ова пире да се издвојува од целосниот асортиман во својот уникатен и не толку вообичаен вкус.
Црвена
Вкус на црвена питаја

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, концентрат од пире од црвена питаја (55%), концентрат од сок од јаболко, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат, боја за храна: Е122.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка