Сируп од шеќерна трска Mixer 1л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сируп од шеќерна трска Mixer 1л.

Mixer сирупот од шеќерна трска е подготвен од чиста шеќерна трска. Изобилува со блажина и богата арома. Една лажичка од овој сируп е еднаков како 10 гр. Шеќер. Претставува одличен заблажувач на Вашиот коктел.
Светло кафена
Благ

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќерна трска, вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка