Сируп Бадем Mixer 0,75л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Бадем Mixer 0,75л.

Доколку сакате Вашите коктели и смуди рецепти да бидат на едно повисоко ниво со вкус на бадем, во тој случај Mixer сирупот од бадем е она што Ви е потребно. Природна арома, вкус на бадем и точна блажина на Вашиот коктел.
Светло кафена
Бадем

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми, паста од бадеми (0,5%)

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка