Луто зачинет сируп Mixer 0,75л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Луто зачинет сируп Mixer 0,75л.

Лут сируп со природен екстракт од лута чили црвена пиперка, цимет и каранфилче. Сирупот на Mixer е прилично јак, како што треба и да биде. Перфектен е за коктели и смути рецепти.
Kафена
Чили пиперка, цимет и каранфилче

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, екстракт од чили пиперка (2%), ароми, екстракт од цимет, екстракт од каранфилче, закиселувачи: лимонска киселина, боја за храна: екстракт од концентрат од малина

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка