Сируп Маргарита Mixer 1л.

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Маргарита Mixer 1л.

Само најдобрите лимони и лимети се одбрани од Бразил за да се подготви најдобриот Маргарита коктел. Со овој сируп на Mixer ќе имате компелтен вкус насветски познатиот коктел Маргарита.
Жолта
Лимон и Лимета

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Вода, шеќер, концентрат од сок од лимон (30%), концентрат од сок од зелен лимон (10%), закиселувачи: лимонска киселина, природни ароми, конзерванс: потасиум сорбат, натриум бензоат, сулфур диоксид, антиоксиданс: аскорбинска киселина

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка