Сируп од карамелизиран лешник Mixer 1л.

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од карамелизиран лешник Mixer 1л.

Mixer сирупот од карамелизиран лешник е сируп кој изобилува со вкусови на карамела, јаткасти плодови ( лешник). Одлично одговара во подготовката на кафиња, коктели или пак како додаток во одреени десерти.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми, паста од лешник (0,8%), сол, концентрат од сок од лимон, конзерванс: потасиум сорбат.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка