Узо Ouzo 12® 0,70л со подарок

520 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Узо Ouzo 12® 0,70л со подарок

Секое шише Ouzo 12® е со извонредна арома на традиција која ја преставува душата на Грција. Сега за вас подарок 3 оригинални Узо чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка