Пенливо вино Martini Rose 0,75л

710 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Пенливо вино Martini Rose 0,75л

Елеганција родена од Мартини, и од рацете на креаторите на вино кои маестрално го изменаџираа процесот на создавање на бисер во нијанси на црвено. Ова полу-суво пенливо вино, со примамлива арома и деликатни ноти на малина и дива роза, докажува дека е неверојатен аперитив, или како одличен за излет со пријателите.
chartarrow

1

50

100

9,5%
Нежно розева
Малина
Цветен и овошен вкус
Свежи јагоди и кора од портокал

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Мешавина од вина, јаглероден диоксид и сулфити
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка