Рум Bacardi Mojito 0,70л со подарок Bacardi ранец

680 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Рум Bacardi Mojito 0,70л со подарок Bacardi ранец

Подготвен коктел Мохито од Бакарди, комбиниран со нане, шеќер, сок од лимета и нивниот супериорен рум. Дизајниран е лесно да се сервира, едноставно истурете го со кршен мраз со гарнир од нане. BACARDÍ Mojito - совршен рум коктел за зајдисонце и други волшебни моменти.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка