Рум Bacardi Mojito 0,70л со подарок Bacardi ранец

680 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Mojito 0,70л со подарок Bacardi ранец

Подготвен коктел Мохито од Бакарди, комбиниран со нане, шеќер, сок од лимета и нивниот супериорен рум. Дизајниран е лесно да се сервира, едноставно истурете го со кршен мраз со гарнир од нане. BACARDÍ Mojito - совршен рум коктел за зајдисонце и други волшебни моменти.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка