Пенливо вино Martini Rose 0,75л со подарок 2 чаши

790 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Пенливо вино Martini Rose 0,75л со подарок 2 чаши

MARTINI Rosé е елегантно, полурозово пенливо вино од семејството Мартини. MARTINI Rosé има арома на букет роза, дива јагода и малина со нотка на црн пипер. Виното има полу-сладок вкус, со ноти на свежа завршница од јагоди и цитрус. Тоа е меко, овошно и добро балансирано вино.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка