Пенливо вино Martini Asti 0,75л со подарок 2 чаши

760 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Пенливо вино Martini Asti 0,75л со подарок 2 чаши

Мартини Асти - слатко, пенливо вино со малку алкохол, направено од грозје Моското одгледувано во околината на Асти. Иако се добро познати неговите квалитети како аперитив, ова може да се спои и со азиска храна како алтернатива на алсакското вино.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка