Ѓезве Мока Vergnano 1882 w

1,922 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ѓезве Мока Vergnano 1882 w

Ѓезвето Мока Vergnano 1882 е италијански изум кој датира од 30-тите години на минатиот век. Денес Vergnano го слави апаратот за кафе со ексклузивен модел, направен и изработен од најдобрите материјали. Традиционалната Мока, една од најпопуларните додатоци во италијанската кујна е класичен метод за правење вистинско еспресо кафе направено во Италија.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка