Ликер Аперол 2x1л со подарок зимска капа Аперол

1,680 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Ликер Аперол 2x1л со подарок зимска капа Аперол

Аперолот е италијански аперитив со вкус на цитрон, ванила, ментол и други состојќи, кои се околу 30 на број. Можеби има тенденција да биде летен пијалок но е освежувачки по долгата недела и во зима.Аперол 2x1л за Winter Aperol Spritz со зимска капа.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка