Ликер Aperol 2x1л со подарок греачи за уши и наочари

1,680 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Aperol 2x1л со подарок греачи за уши и наочари

Аперол Сприц познатиот коктел сега е во зимска верзија. Со додаден сок од брусница на класичниот коктел ке направите Winter Aperol Spritz. А за сончевите зимски денови со Аперол 2x1л ке добиете Аперол наочари за сонце и греачи за уши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка