Тоник Britvic Indian tonic water 150мл лименка

45 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 19
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Тоник Britvic Indian tonic water 150мл лименка

Број 1 класичен тоник во Британија. Неговите меки ноти го прават идеален и за класичен Џин & Тоник и за уживање без додатоци. Лименката од 150мл е идеална за една доза.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 19
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Голема Британија

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка