London Essence тоник со Грејпфрут и Ружмарин 200мл стакло

74 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

London Essence тоник со Грејпфрут и Ружмарин 200мл стакло

London Essence е прогласен за најдобар тоник во Британија во 2019. Без конзерванси, без вештачки бои, без вештачки вкусови, засладен со овошен шеќер. Прекрасниот и освежителен вкус на тоникот со Грејфрут и Ружмарин е вкусен и за спремање на класични коктели, миксови, но и без додатоци

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Голема Британија

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка