Тоник Britvic Indian tonic water 850мл ПЕТ

55ден 52 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Тоник Britvic Indian tonic water 850мл ПЕТ

Број 1 класичен тоник во Британија. Неговите меки ноти го прават идеален и за класичен Џин & Тоник и за уживање без додатоци. Пластичното шише од 850мл е е идеално за дружење со пријатели.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Голема Британија

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка