Сируп Chocolate Cookie Mixer 1л.

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Chocolate Cookie Mixer 1л.

Арома, мирис и вкус на топло испечени колачиња со чоколадни парчиња. Совршени за Вашиот пијалок без разлика дали е тоа ладно кафе, лате или пак фрапе.
Кафена боја
Чоколадо и чоколадно колаче

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, Вода и Ароми

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка