Britvic Bitter Lemon 200мл стакло

50 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 12
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Britvic Bitter Lemon 200мл стакло

Оваа година веќе сме наградени за нашиот одличен вкус на Indian Tonic Water, од жирито на Меѓународниот Институт за Вкус, составен од најдобрите светски готвачи и сомелиери.

Бритвик миксерите исто така беа високо рангирани, со топ 10 позиции, и во Trending и во Best Selling миксери од Drinks International, потврдени од шанкерите и персоналот од барови низ целиот свет.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 12
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Голема британија
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка