Britvic Bitter Lemon 200мл стакло x6

50 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Britvic Bitter Lemon 200мл стакло x6

Оваа година веќе сме наградени за нашиот одличен вкус на Indian Tonic Water, од жирито на Меѓународниот Институт за Вкус, составен од најдобрите светски готвачи и сомелиери.

Бритвик миксерите исто така беа високо рангирани, со топ 10 позиции, и во Trending и во Best Selling миксери од Drinks International, потврдени од шанкерите и персоналот од барови низ целиот свет.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Голема британија
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка