Пенливо вино Martini Asti 0,75л

670 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Пенливо вино Martini Asti 0,75л

Стрмните ридови преплавени со сонце, со срцето на Piedmont, се идеална околина за одгледување и живеалиште кое овозможува Moscato да биде еден од светски најпознатите вина. Добро изладената и освежителна сензација од една чаша Мартини Асти, со неговата арома и ниското количество алкохол, секогаш дозволува да направите уште една здравица.
chartarrow

1

50

100

7,5%
Светло златна боја
Овошен мирис
Грозје, диња, праска и бриош
Свеж вкус на ананас и круша

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Бело мускатно грозје кое содржи сулфити
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка